Середа, 01.02.2023, 08:37
К В І Т Н Е В Е
Жидачівський район Львівська область
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
ПРОЕКТИ [2]
МОВА САЙТУ
Форма входу
Наша кнопка
Наша кнопка для Вашого сайту:
сайт Квітневого
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
КОМЕНТАРІ
http://ukrdim.info
Оренда квартир подобово в Україні

Забув сказати: Оксана Франків теж не відповіла. Я її знайшов по редакціях, не цікаво журналістці.

А от і відповідь, я було думав, що він Галини Чайки, а виявилось, що від Галини Козяр. Нема часу на

Не побачили чи не знають, що відповісти?
Раніше, як я вже помітив, такої традиції не було. То

А я зрадів! От добре, які хлопці і дівчата!
Аж дивлюсь: 2012. Ну то треба реанімувати проект?

Головна » Статті » НГО "ІКТ"ДЗВІН" » ПРОЕКТИ

"Діти - квіти доглянемо разом"
    Закриття шкіл і відсутність дошкільних дтячих установ за якийсь час призведе до того, що частина сіл перестане існувати.
    Якщо мешканці сіл хочуть, щоб школа існувала, вони повинні за неї боротсь, але не методом "дайте".
Щодо хоча б часткового вирішення цієї проблеми ефективним засобо може бути створення громадської організації при школі або співпраця школи з громадською організацією.  Наявність статусу юридичної особи дозволяє громадській організції як здобувати кошти з різних джерел, так і раціонально їх витрачати без зайвої адміністративної надбудови.
    Використовуючи цей засіб співпраці школи і гроадської організації у червні громадська організація "Історико-краєзнавче товариство "Дзвін"звернулась із проектною заявкою у Міжнародний фонд "Відродження" задля підтримки денного догляду за дітьми у загальноосвітній школі I-II ступенів села Квітневого Жидчівськго району Львівської області.

Село Квітневе найбільше село за чисельністю населення (480 осіб) у Баківецькїй сільській раді.  Знаходиться на північних окраїнах Жидачівського району та на 45 км на південь від м. Львова, на пологих схилах горбистого пасма Розточчя  Волино – Подільської височини. Виникло на торговому Волоському шляху (Львів – Рогатин).  Є одним із п`яти сіл Баківецької сільської ради (с. Баківці, с. Трибоківці, с. Закривець, с. Квітневе, с. Репехів).

Сьогодні освітня ситуація на на території сіл Баківецької сільської ради, а також сусідніх сіл можна простежити наступне;

      На території села Квітневе є загальноосвітня школа І-ІІ ступеня, яка діє у новому приміщенні від 1990 року. 

      У селі Трибоківці діє школа І ступеня (початкова школа), яка є дочірною школою школи села Квітневе.

      У селі Баківці діє загальноосвітня школа І-ІІ ступеня, але приміщення потребує капітального ремонту у гіршому випадку, у кращому взагалі нового приміщення.

      с. Репехів школи немає.

      сусіднє село с. П`ятничани школи немає,

      с. Бертешів - школи немає.

Села, які входять в так звану депресивну зону не мають жодної можливості залишати дітей у позаурочний час. Діти залишаючися без належної дорослої опіки продовжують «навчання» на сільській вулиці. Пріоритетність фізичного, розумового та духовного розвитку – спадає, можливість провести дитині соціальну адаптацію та вишколити готовність продовжувати освіту – зменшується.  Дитина потрапляє в специфічну позашкільну та недержавну освіту – спонтанні сільські «групи продовженого дня».

Сьогодні популярністю користується створення навчально-виховних комплексів – облаштування приміщення школи, так щоби діти мали можливість перебувати і в позаурочний час, і у вихідні дні під опікою компетентних дорослих. Передумови до створення такого осередка має школа села Квітневе.

Питання про потребу існування такого навчального комплексу на цій території порушувалось вже неодноразово, але економічна ситуація в державі не додає громаді оптимізму, що їх діти зможуть мати можливість на реалізацію своїх прав, а їх батьки можливість працювати, чи на роботі, чи у полі і бути впевненими, що їхні діти доглянуті.

    У червні 2010 року Міжнародний фонд "Відродження" та Міністерство освіти і науки України провели два антикризові конкурси, які прагнули надати нагальну благодійну підтримку тим закладам освіти, які постраждали від наслідків фінансово-економічної кризи.

Приємною звісткою було повідомлення про  підтримку проектної заявки громадської організації "Історико-краєзначе товариство "Дзвін" Міжнародним фондом "Відродження".

    Міжнародний фонд "Відродження" надав 60810 грн. благодійної пожертви для пітримки проекту поданого ГО "ІКТ "ДЗВІН" "Діти-квіти доглянемо разом" - антикризової освітньої ініціативи задля створення можливостей денного догляду за дітьми та поліпшення санітарно-побутових умов у Квітневій ЗОШ I-II ступенів.
  
   Проект реалізується з метою забезпечення денного догляду за школярами шляхом відкриття групи продовженого дня та облаштування класних кімнат для діяльності гуртків у школі..


Джерело: http://www.newtime.lviv.ua
Категорія: ПРОЕКТИ | Додав: admin (13.11.2010) | Автор: Андрій Данилець W
Переглядів: 1937 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Це все добре, але мені здається що у школі дуже мало вчителів від Бога, які б дійсно займалися дітьми після уроків. А ще, мені здається, що групи продовженого дня і гуртки було б краще поводити у приміщені сільської бібліотеки, яка нажаль занедбана. sad
avatar
Пошук
Випадкове ФОТО
Block title
   
ВАРТО ЗНАТИ
[
Як знайти людину в Україні? (7)
[
Історико – етнографічна експедиція. (4)
[
Апітуризм – інноваційний напрямок у бджільництві (3)
[
"Діти - квіти доглянемо разом" (1)
[
СКАТЕРТЬЮ ДОРОГА Советская Социалистическая Святая Русь (1)
[
Продам Батьківщину. Без посередників (1)
ДРУЖНІ САЙТИ

сайт Бистрого
 
 
kvitneve.ucoz.org