Середа, 22.01.2025, 04:43
К В І Т Н Е В Е
Жидачівський район Львівська область
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Статті авторські [13]
УПА [1]
статті, фотографії...
НГО "ІКТ"ДЗВІН" [2]
МОВА САЙТУ
Форма входу
Наша кнопка
Наша кнопка для Вашого сайту:
сайт Квітневого
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
КОМЕНТАРІ
Актуальна
Погоджуюсь
Рекомендую прочитати

Можна пошукати серед відомих людей
України 
Натрапив на відомих політиків
Головна » Статті » Статті авторські

Як знайти людину в Україні?
В наш час глобальних інформаційних технологій людина практично позбавлена права на конфіденційність і приватність інформації про себе.  Завдяки всесвітній павутині Internet можна за лічені хвилини дізнатись про людину геть усе.

"ЯК ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ?"
- виявляється це просто. В інтернеті у вільному
доступі є база даних з якої можна отримати інформацію про всі 46
мільйонів жителів України.

Про приватність в інтернеті вже давно не мріють навіть найзапекліші її прихильники і захисники. Навіть самого неактивного користувача, у якого є, як мінімум, аккаунт на "Однокласниках" або "В контакті", можна легко знайти в Мережі і дізнатися багато що про нього. А вже якщо людина веде активне онлайнове життя, то його друзі, звички, уподобання, висловлювання і, в певній мірі, риси характеру, знаходяться на відстані пари кліків. Частково така ситуація склалася через активність користувацького контенту. З іншого боку, пошук людей став набагато простішим - саме завдяки UGC. Користувачі самостійно формують свій пошуковий індекс і, як результат, свою пошукову видачу.

  Звичайно, можна просто ввести прізвище ім'я по-батькові в пошуковику і він видасть якусь інформацію, але це не ефективно.

  Використання таких пошукових систем, як Google або Яндекс чи інших для пошуку людей може в деяких випадках спрацювати, але в більшості випадків ні.

  Як вийшло, що кращі пошукові системи терплять таку жахливу невдачу, коли справа доходить до пошуку людей? Відповідь лежить в маловідомій, але дуже важливій частині веба, яка називається "Deep Web" (глибинний веб).

  Так як більшість особистих профілів, державних архівів та інших документів, пов'язаних з людьми, зберігаються в базах даних, а не на статичних веб-сторінках, то основна інформація більш високої якості про людей просто "невидима" для регулярних пошукових систем.

  Для того, щоби подолати цю перешкоду можна використати спеціальний сервій який називається pipl . Це інструмент для пошуку людей, який знаходить інформацію в тій частині інтернету, яка, як правило, не індексується іншими великими пошуковими системами.

  Шукати людей можна і в самих соціальних мережах. Адже майже кожен користувач інтернету зареєстрований в хоча б одній з цих мереж.

  Наприклад, в Facebook працює пошук по імені та прізвищу. У деяких випадках користувачі реєструються на цьому сайті, вказавши ім'я та прізвище в англійському написанні, тому при пошуку потрібно робити запити і українською (російською) мовою, і англійською. Крім того, шукати в Facebook можна за вказаною електронною адресою.

   Соціальна мережа "В контакті" пропонує більш різноманітні фунції пошуку. Шукати у "В контакті" можна по іменам людей, а також за групами, подіями, додатками, замітками, новинами, тем і т.д. Додатково сервіс дозволяє обмежити пошукову видачу за містом, країною, віком, місцем навчання або роботи. Безумовно, "В контакті" для пошуку людей підходить краще - різноманітність фільтрів дозволяє краще настроювати пошук.

   Пошук на "Однокласниках" реалізований не найкращим чином, після введення прізвища у вікні розширеного пошуку можна уточнити вік людини, країну проживання, місто. Нещодавно на сайті з'явилася можливість проводити пошук через електронну пошту. Досить вказати адресу електронної пошти, і система знайде друзів людини на сторінках соціальної мережі.

   Пошук по блогах (або мікроблогах) на даний момент найбільш оптимально реалізований з використанням однойменного сервісу від "Яндекса". Це не "прямий" пошук людей, проте сервіс, який дозволить спростити пошук людини. А для пошуку згадок про людину він незамінний.

  Спеціалізований сервіс для пошуку людей

  Останнім часом з'явилося багато сервісів для пошуку людей. Частина з них засновані на активності користувача в онлайні, особливо англомовні. Безліч російськомовних сервісів, що з'явилися останнім часом, пропонують послуги пошуку людей і навіть побудови генеалогічного дерева на основі пошуку родичів.

  Недавно появився сайт, де можна знайти будь-якого жителя України.

База даних всіх жителів України

База даних всіх фірм України з їх засновниками!


  Ввівши в пошукові поля прізвище, ім'я, по-батькові, ідентифікаційний номер, рік народження, місце проживання, або тільки щось із вищеперерахованого, ви отримаєте повну інформацію про людину. Також сервіс надає можливість знайти будь-яку фірму (юридичну особу) в Україні, її керівника і інші дані. Також надається ряд платних пошукових послуг.

  При цьому на сайті вказано, що вся інформація взята з відкритих загальнодоступних джерел.





Джерело: http://bystryi.at.ua/
Категорія: Статті авторські | Додав: admin (10.04.2012) | Автор: Фендак Микола
Переглядів: 11938 | Коментарі: 8 | Теги: як знайти людину в Україні | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 8
avatar
1
Як знайти людину за прізвищем,місцем проживання та приблизною датою народження?
avatar
2
Вводите у відповідні поля на сайті (http://ua24ua.com/index.php) прізвище, ім'я, по батькові і рік народження (обов'язково!). Також ще можна вибрати країну і область. І в результаті отримуєте адресу проживання.
avatar
3
А як знайти людину з якою я відпочивала цього року на морі. Це моливо?????????
avatar
4
перше кохання
avatar
5
самойленка   вячеслав  м   запоріжя
avatar
6
самойленко  вячеслав  м  запоріжя   рік  народженя  1958
avatar
7
Самая свежая база жителей Украины 2015 и человека любого найти можно он-лайн и бесплатно ! Неделю уже как работает - http://vse-ua.com
avatar
8
Можна пошукати серед відомих людей
України https://biography.com.ua/
avatar
Пошук
Випадкове ФОТО
Block title
   
ВАРТО ЗНАТИ
[
Як знайти людину в Україні? (8)
[
Історико – етнографічна експедиція. (4)
[
Апітуризм – інноваційний напрямок у бджільництві (3)
[
А якщо завтра в Україні війна: поради від співробітника ГРУ. (1)
[
"Для чого нам бібліотека, коли є Інтернет?" Перспектива бібліотек (1)
[
Україна замикає світовий рейтинг благодійності (1)




ДРУЖНІ САЙТИ

сайт Бистрого
 
 
kvitneve.ucoz.org