Перших два місця займають Австралія та Нова Зеландія, рейтинг яких за версією CAF склав 57%. Росія набрала 18%, — стільки ж, скільки В'єтнам і Чорногорія. Замикають список Україна, Бурунді і Мадагаскар.
Для розробки індексу CAF виділила три основні моделі благодійної поведінки: фінансові пожертвування, віддача власного часу (волонтерство) і допомога незнайомим людям. «Світовий рейтинг благодійності» складався за середнім показником, заснованим на цих трьох факторах.
За основу було взято дослідження компанії Gallup, яка опитала 195 тис. осіб в 153 країнах світу про їх благодійну діяльность за останній місяць. Додатково респондентів запитали, наскільки щасливими вони себе почувають в житті.
Найбільше людей, готових пожертвувати гроші на благодійність, проживає на Мальті — 83% населення. Жителі Туркменістану охочіше за інших працюють волонтерами — 61% опитаних там коли-небудь працювали безкоштовно. А 76% громадян Ліберії проявляють найбільшу щедрість до незнайомців.
Жителі більшої частини країн Центральної та Східної Європи продемонстрували помірний інтерес до благодійності. Вірменія удостоїлася уваги тим, що хоча всього 6% населення зізналися, що жертвують гроші (один з найнижчих показників), 51% опитаних продемонстрували готовність допомогти незнайомій людині — за цим показником Вірменія є лідером серед країн регіону.
Дослідження показало, що серед тих, хто жертвує кошти на благодійність, більше людей щасливих, ніж багатих. Більш половини країн, що увійшли до першої двадцятки благодійників — країни, що розвиваються, такі як Гвінея, Гайана і Туркменістан.
ФІЛАНТРОПІЯ - матеріальна допомога владних ФИЛАНТРОПИЯ - это забота об
класів експлуататорського суспільства улучшении участи человечества
«Тлумачнийсловник сучасної української мови», 2009 р.
(«Толковый словарь живого великорусского
языка В.И. Даля, 1882г)