Следующие советы получены от бывшего сотрудника ГРУ, скрывающегося под кличкой Енот. К сожалению, все контакты с ним утеряны. Сценарий похожий – гражданская война или война.
…Так или иначе, сценарии могут быть разные. Суть всегда одна: нужно пережить первые недели две, а там «видно будет» (причем это не значит, что нужно две недели сидеть дома). Сценарий «А» вас сильно напрягать не должен, если в Москву перебросят чечей или еще какую каку, то людей для «работы» по ним найдется. Вам в такое лезть не надо. Вот и правило номер один родилось. Не надо никуда лезть, особенно в «драку». Для этого всегда найдутся «отморозки». Ваша задача – это «сохранение трудовых ресурсов», то есть себя.
В еру стрімкого розвитку інформаційних технологій для того, щоб вижити бібліотекам і бібліотекарям вкрай необхідно радикально переглянути свою місію в соціумі. Бібліотека, як сховище книг - це вчорашній день. Відомий бібліотекознавець Вільям Візнер в статті з промовистою назвою "Бібліотечна справа вступає в зону сутінків" пише: "Бібліотечна справа сьогодні нагадує туберкульозного хворого в останній стадії, як їх любили зображати в дев'ятнадцятому столітті: палаючі очі, яскравий рум'янець і гарячкова активність - безпосередньо перед відходом у кращий світ. Незважаючи на всі ознаки зворотного, ми віримо в те, що бібліотекарі зможуть знайти своє місце в майбутньому світі. Насправді, ми повинні зрозуміти, що історична місія бібліотек завершена, що в найближчі сто років наші будівлі поступово спорожніють і що портативна електронна книга, удосконалюючись, стане останнім цвяхом, убитим у нашу колективну труну "
Існують різні причини, чому Вам може знадобиться пошук людей. Можливо, доведеться знаходити загубленого родича, старе кохання, однокласників або бізнес-контакти...
"ЯК ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ?" - виявляється це просто. В інтернеті у вільному доступі є база даних з якої можна отримати інформацію про всі 46 мільйонів жителів України. читати далі...
Цьому дослідженню передувала розмова із жінкою, що захоплюється феншуєм. Зустрівши мене на Хортиці із величезною колючкою акації, вона порадила поставити її в південній частині житла, щоб відганяти лихо. Я заперечила, що наш народ завжди поклонявся сонцю і захищатися від нього було б просто дивно. Похитнути китайські істини мені не вдалося, проте довелося замислитися, чи все, що приходить з чужих земель, корисно для нас. Культура народу залежить від землі, на якій він живе. Саме земля, її клімат, краєвиди, рослинний і тваринний світ, творить світогляд і вірування людини. Те, що є добром для одних, може обертатися великим лихом для інших.
Гадяцький договір 1658 року, укладений Іваном Виговським з урядом Речі Посполитої, по суті, перекреслював попередню україно-російську угоду 1654 року і був відчайдушною спробою зберегти суверенітет України в умовах експансії Московської держави. За Гадяцькою угодою, Україна діставала практично рівні права з Великим князівством Литовським і входила до конфедерації з Литвою і Польщею під спільним дахом Речі Посполитої. Україна отримувала право на власний уряд, військо, золотий запас, свої гроші, діловодство українською мовою. За Гадяцькою угодою, на чолі України мав стояти гетьман, законодавча влада переходила до Ради, у яку обиралися козаки, духовенство, міщани, православна церква зрівнювалася у правах з католицькою… Але сильні антипольські настрої перекреслили цю блискучу перспективу. Невдоволення населення політикою Виговського посилювалося підривною політикою Москви, польська ж сторона виявилася не готовою для встановлення рівноправних стосунків з Україною, що і призвело до зриву угоди та зміщення Івана Виговського.
Прадавні традиції бджільництва в Україні, а також рівень його сучасного розвитку обумовлюють високий світовий авторитет нашої держави у цій галузі. Український мед визнано найкращим у світі, українські бджолярі вибороли почесне право на проведення світового конгресу «Апімондія-2013» саме в Україні.
Але, на жаль, про ці видатні досягнення широкий загал українських (а тим більше світових) споживачів практично не обізнаний. Навряд чи пересічний громадянин на питання про найвідоміші надбання України світового рівня назве бджільництво у першій десятці. А між тим, воно цілком на це заслуговує.
Найбільша британська благодійна організація Charities Aid Foundation (CAF) опублікувала «Світовий рейтинг благодійності». Це перша у своєму роді спроба оцінити рівень філантропії в різних країнах світу.
По сравнению даже с предыдущим пастырским визитом Кирилла в Украину (корпоративный молебен на инаугурации Януковича не в счет) нынешние гастроли г-на Гундяева выглядят не только наглыми и безнадежно совковыми, но и до смешного неадекватными.