На Львівщині процес створення об'єднаних громад дав черговий збій.
І, здається, ніхто з його учасників не бачить реального виходу з кризової ситуації, а отже не може передбачити її наслідки.
6 лютого розпочинається виборчий процес у Ходорівській територіальній об'єднаній громаді Жидачівського району й 27 березня, відповідно до постанови ЦВК, тут пройдуть перші вибори. Однак з'ясувалось, що мешканці двох сіл – Ліщина й Грусятич, що входять до Грусятицької сільської ради, виступають проти об'єднання саме з Ходоровим і не хочуть приймати участь у виборах, а замість цього бажають розпочати об'єднання з нещодавно створеною Новострілищанською селищною територіальною громадою.ЧИТАТИ ДАЛІ
Ученый, писатель, бизнесмен, президент корпорации Гранд
Для уверенного продвижения страны вперед у нас должно быть три полновесных богатыря: президент, премьер и спикер
Нависают выборы. Все спрашивают, за кого голосовать, за какую партию-блок.
Всё очень просто. В этот раз мы выбираем не партию и даже не парламент. А премьер-министра. Поэтому можно не смотреть пёстрые списки, кто там нормальный, а кто – оборотень.
Например, голосуя за блок Порошенко – премьером избиратели получат Кличко (как первого в списке). Голосуя за радикальную партию – получим премьером Ляшко. За БЮТ – Тимошенко. За народный фронт – Яценюка и так далее. То есть, мысленно, нужно эту связь в голове устанавливать, даже с учётом будущей коалиции. Скажем, несколько дней в списке фигурировал Луценко, и всерьёз обсуждалось его будущее премьерство. читати далі
Нетрудно заметить, что наше общество по отношению к актуальным политическим событиям последних месяцев далеко не биполярно. То есть, есть не только сторонники Майдана и его противники. Есть еще много тех, кто смотрит на обе враждующие лагеря и не обнаруживает в себе стремления стать на ту или другую сторону. Такие люди пишут в своих блогах посты на тему «Почему это не моя война» или уходят в демонстративный эскапизм, постя котиков.
День місцевого самоврядування – це свято не стільки голів сільських, селищних, міських рад, депутатів усіх рівнів, це свято насамперед територіальних громад. Адже саме громада є першоджерелом, адже вона у першу чергу довіряє своїм обранцям та наділяє шляхом обрання голів місцевого самоврядування та депутатів певними повноваженнями, важелями впливу. Питання в тому, як добре обрані представники громади ними користаються і чи достатньо передбачено законом таких повноважень.
Про те, з якими проблемами стикаються та як їх вирішують голови місцевих рад, ми говорили із головою Асоціації місцевих рад «Ради Жидачівщини», сільським головою Баківецької сільської ради Ігорем Лалаком.читати далі
Що ближче до осені, то стає спекотніше в нашій країні. І справа тут не в тому, що літо. Вибори до Верховної Ради України - це та єдина річ за ради якої наші теперішні депутати, а також всі потенційні кандидати згадують про простих людей і засукавши рукава беруться до роботи, а саме активного вішання обіцянок на вуха виборцям.
УВАГА! У зв'язку з визначенням Центральною виборчою комісією нових кордонів одномандатних округів в Україні, з 14 травня проект НБН "Вибори-2012" змінює межі округів. У Львівській області маємо 11 мажоритарних округів.
Далі піде мова про те, які саме території і до якого округу входять у Львівській області. . Натиснувши на номер округу Ви зможете побачити перелік кандидатів в депутати які претендують на тепле місце у Верховній Раді по вашому виборчому округу. І навіть зможете проголосувати за свого кандидата.читати далі